Flood control (2.2.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Contact forms
mr: संपर्काचे फॉर्म्स
