Flood control (2.2.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Login
sl: Prijava

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permissions
sl: Dovoljenja
