Flood control (2.2.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Administration
eo: Administrado

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permissions
eo: Permesoj
