Flood control (2.2.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: Blocked
hi: बंद

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Identifier
hi: पहचान

en: Contact forms
hi: संपर्क फार्म
