Flood control (2.2.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Login
id: Masuk

en: Event
id: Acara

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Filter
id: Saring

en: Amount
id: Jumlah

en: Goal
id: Tujuan

en: Blocked
id: Diblokir

en: Permissions
id: Izin

en: Identifier
id: Pengenal

en: Steps
id: Langkah-langkah

en: Contact forms
id: Formulir kontak

en: Flood control
id: Pengendalian banjir
