Flood control (2.3.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Event
ar: الحدث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Filter
ar: انتقاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: Goal
ar: هدف

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Identifier
ar: المعرف

en: Steps
ar: خطوات

en: Contact forms
ar: إستمارات التواصل
