Flood control (3.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Blocked
cy: Wedi blocio
