Flood control (3.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Event
hu: Esemény

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Filter
hu: Szűrő

en: Amount
hu: Összeg

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Contact forms
hu: Kapcsolatfelvételi űrlapok

en: Please make a selection.
hu: Választani kell.

en: There are no failed logins at this time.
hu: Jelenleg nincsenek meghiúsult bejelentkezési kísérletek.

en: Flood entries cleared.
hu: Elárasztási adatok törölve.
