Flood control (3.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Login
it: Accedi

en: Event
it: Evento

en: Filter
it: Filtra

en: Amount
it: Importo

en: Expiration
it: Scadenza

en: Blocked
it: Bloccato

en: Identifier
it: Identificativo

en: Contact forms
it: Moduli di contatto

en: Flood control
it: Controllo del numero di richieste

en: There are no failed logins at this time.
it: Non ci sono tentativi di accesso falliti in questo momento.
