Flood control (3.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Administration
pt: Administração

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Filter
pt: Filtro

en: Amount
pt: Quantia

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Identifier
pt: Identificador

en: Contact forms
pt: Formulários de contacto
