Flood control (3.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Administration
ro: Administrare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Filter
ro: Filtru

en: Amount
ro: Suma

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Blocked
ro: Blocat

en: Identifier
ro: Identificator

en: Infinite
ro: Infinit

en: Contact forms
ro: Formulare de contact

en: Flood control
ro: Control flux
