Flood control (3.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Administration
vi: Quản lý

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Filter
vi: Lọc

en: Amount
vi: Số lượng

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Identifier
vi: Định danh

en: Infinite
vi: Vô hạn

en: Contact forms
vi: Các biểu mẫu liên hệ
