Flood Unblock (3.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Yes
az: Bəli

en: Count
az: Say

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Blocked
az: Blok edilib
