Flood Unblock (3.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Yes
hr: Da

en: Count
hr: Broj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Blocked
hr: Blokiran
