Flood Unblock (3.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: Count
jv: Jumlah

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Blocked
jv: Ditolak
