Flood Unblock (3.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Yes
ru: Да

en: Count
ru: Количество

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Account name
ru: Название счёта
