Flood Unblock (3.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Yes
sl: Da

en: Count
sl: Število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Blocked
sl: Blokiran
