Flood Unblock (3.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Count
bo: གྲངས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ
