Flood Unblock (3.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Blocked
cy: Wedi blocio
