Flood Unblock (3.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: user
pt: usuário

en: Yes
pt: Sim

en: Count
pt: Contar

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Account name
pt: Nome da conta

en: module page
pt: página do módulo
