Flood Unblock (3.1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Filter
cs: Filtr

en: Amount
cs: Částka

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Identifier
cs: Identifikátor
