Flood Unblock (3.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Event
sk: Podujatie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Amount
sk: Množstvo

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Permissions
sk: Oprávnenia
