Flood Unblock (3.1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Status
te: స్థితి

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Filter
te: వడపోయి

en: Permissions
te: అనుమతులు
