Flood Unblock (3.1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Filter
vi: Lọc

en: Amount
vi: Số lượng

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Permissions
vi: Quyền

en: Identifier
vi: Định danh
