Flood Unblock (3.1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Event
oc: Eveniment

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Filter
oc: Filtrar

en: Amount
oc: Montant

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Blocked
oc: Blocat

en: Identifier
oc: Identificant
