Flood Unblock (3.1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Goal
az: Məqsəd

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Permissions
az: İcazələr

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Steps
az: Addımlar
