Flood Unblock (3.1.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: user
es: usuario

en: Status
es: Estado

en: Event
es: Evento

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Filter
es: Filtro

en: Amount
es: Cantidad

en: Goal
es: Objetivo

en: Expiration
es: Fecha de vencimiento

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Permissions
es: Permisos

en: Identifier
es: Identificador

en: Steps
es: Pasos
