Flood Unblock (3.1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Status
hi: अवस्था

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: Blocked
hi: बंद

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Identifier
hi: पहचान
