Flood Unblock (3.1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: user
id: anggota

en: Event
id: Acara

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Amount
id: Jumlah

en: Goal
id: Tujuan

en: Blocked
id: Diblokir

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Identifier
id: Pengenal

en: Steps
id: Langkah-langkah
