Flood Unblock (3.1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Event
nl: Evenement

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Amount
nl: Bedrag

en: Goal
nl: Doel

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Steps
nl: Stappen

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <a href="@people_url"><em>People</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <a href="@people_url"><em>Personen</em></a>.
