Flood Unblock (3.1.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Event
ar: الحدث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Filter
ar: انتقاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: Goal
ar: هدف

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Identifier
ar: المعرف

en: Steps
ar: خطوات
