Flood Unblock (3.1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: user
is: notandi

en: Status
is: Staða

en: Event
is: Viðburður

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Filter
is: Sía

en: Amount
is: Upphæð

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Identifier
is: Aðgreinir
