Flood Unblock (3.1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары
