Flood Unblock (3.1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ
