Flood Unblock (3.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: user
es: usuario

en: Yes
es: Sí

en: Count
es: Número

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Account name
es: Nombre de la cuenta
