Flood Unblock (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Count
fi: Laskuri

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Please make a selection.
fi: Valitse vaihtoehto.

en: There are no failed logins at this time.
fi: Tällä hetkellä tiedossa ei ole epäonnistuneita kirjautumisia.
