Flood Unblock (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: user
sv: användare

en: Count
sv: Antal

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Account name
sv: Namn på konto
