Flood Unblock (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Count
cs: Počet

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Type of block
cs: Typ bloku

en: Account name
cs: Název účtu
