Flood Unblock (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது
