Flood Unblock (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: Count
ar: العدد

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Account name
ar: اسم الحساب
