Flood Unblock (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Account name
kn: ಖಾತೆಯ ಹೆಸರು
