Flood Unblock (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Yes
hy: Այո

en: Count
hy: քանակ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Blocked
hy: Արգելափակված
