Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Size
ast: Tamañu

en: Image
ast: Imaxe

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Format
ast: Formatu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Count
ast: Cuenta

en: Maximum
ast: Máximu

en: Line
ast: Llinia

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Function
ast: Función

en: Germany
ast: Alemaña

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: Norway
ast: Noruega

en: Russia
ast: Rusia

en: Sweden
ast: Suecia

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
