Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Image
az: Şəkil

en: Field
az: Sahə

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Count
az: Say

en: Maximum
az: Maksimum

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Germany
az: Almaniya

en: Denmark
az: Danimarka

en: Norway
az: Norveç

en: Russia
az: Rusiya

en: Sweden
az: İsveç

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Hour
az: Saat

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: Columns
az: Sütunlar

en: About
az: Haqqında

en: Sum
az: Cəm

en: Min
az: Minimum

en: Visitors
az: Ziyarətçilər
