Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Year
bs: Godina

en: Date format
bs: Format datuma

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Color
bs: Boja

en: Pressure
bs: Pritisak

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Hour
bs: Sat

en: Granularity
bs: Zrnatost
