Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Categories
cy: Categorïau

en: Size
cy: Maint

en: Image
cy: Delwedd

en: Field
cy: Maes

en: Format
cy: Fformat

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: May
cy: Mai

en: Color
cy: Lliw

en: Position
cy: Lleoliad

en: Germany
cy: yr Almaen

en: Denmark
cy: Denmarc

en: Norway
cy: Norwy

en: Russia
cy: Rwsia

en: United Kingdom
cy: Deyrnas Unedig

en: United States
cy: Unol Daleithiau

en: Hour
cy: Awr

en: Granularity
cy: Gronynnedd

en: Min
cy: Isafswm
