Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
