Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Size
eu: Tamaina

en: Image
eu: Irudia

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Top
eu: Goian

en: Format
eu: Formatua

en: Points
eu: Puntuak

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Bottom
eu: Behean

en: Count
eu: Zenbatu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: Function
eu: Funtzioa

en: Germany
eu: Alemania

en: Labels
eu: Etiketak

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Norway
eu: Noruega

en: Russia
eu: Errusia

en: Sweden
eu: Suedia

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Hour
eu: Ordu

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Visitors
eu: Bisitariak
