Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Size
fi: Koko

en: No data
fi: Ei tietoa

en: Image
fi: Kuva

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Format
fi: Muoto

en: Year
fi: Vuosi

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Count
fi: Laskuri

en: Maximum
fi: Suurin

en: Line
fi: Rivi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Pressure
fi: Paine

en: Position
fi: Sijoitus

en: Function
fi: Funktio

en: Germany
fi: Saksa

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Denmark
fi: Tanska

en: Norway
fi: Norja

en: Russia
fi: Venäjä

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Hour
fi: Tunti

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Selection
fi: Valinta

en: Minimum
fi: Pienin

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Columns
fi: Palstat

en: About
fi: Tietoja

en: Canvas
fi: Kangas

en: Sum
fi: Summa

en: Legend
fi: Selite

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Libraries
fi: Kirjastot
