Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Size
jv: Ukuran

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Count
jv: Jumlah

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Line
jv: Baris

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: Function
jv: Fungsi

en: Germany
jv: Jerman

en: Norway
jv: Norwegia

en: Sweden
jv: Swedia

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: About
jv: Ngenani

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Libraries
jv: Pustaka
